Program

PSİKİYATRİ KIŞ OKULU-VII

-ÖN DUYURU-

 

“Temas-sızlık”

 

11-13 Mart 2022

ANTALYA

  

Psikiyatri ve psikoloji başta olmak üzere farklı disiplinlerden bilim insanlarının katılımı ile gerçekleştirilen, katılımcılar tarafından yoğun ilgi ile karşılanan okulumuz pandemi nedeniyle verdiğimiz bir yıllık aranın ardından, “Temas-sızlık” teması ile 11-13 Mart 2022 tarihleri arasında Antalya Kaleiçi’nde gerçekleşecektir.

 

Gelenekselleşen okulun amacı; önceliği bilimsel ve politik olarak kendini konumlandırdığı "eleştirel psikiyatri" penceresinden ruh sağlığı alanında çalışan tüm meslek alanlarının sosyoloji, ekonomi, siyaset, sanat gibi çeşitli bilimsel disiplinler ile buluştuğu bir tartışma ortamı yaratmak, farklı bölge ve kurumlarda çalışan ruh sağlığı çalışanları arasındaki bilimsel, eğitsel iletişimi ve mesleki dayanışmayı artırmak, psikiyatri ve psikiyatri dışı çeşitli disiplinlerde çalışan ve emek veren, üreten ve tartışan bilim insanlarının temas kurabilmesini sağlamaktır.

 

Ruh sağlığı alanında çalışan psikiyatr, psikolog ve diğer meslek gruplarının akademik ihtiyaçları doğrultusunda her yıl farklı bir tema ve sizlerin yoğun ilgisi ile sürdürdüğümüz, ruh sağlığı alanına yeni bir soluk getirdiğini düşündüğümüz bu etkinlikte bir kez daha sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyacağız. 

 

Sizleri özgürleşmiş bilgiyi üretme ve paylaşma yolculuğuna davet ediyor, başka bir psikiyatrik bakışın mümkün olduğu bir ortamın harcını karma dileği ile Antalya'ya bekliyoruz.

 

Etkinlik tarihlerini ajandanıza not almayı unutmayınız…

Pandemi koşullarına uygun olarak gerçekleştireceğimiz okulumuz hibrit toplantı modelinde gerçekleştirilecektir. Kış Okulu dostlarını özledik…

Kayıt başlangıç tarihleri ayrıca duyurulacaktır. Program belirleme hazırlıklarımız devam etmektedir.

 

Bizi takip edin: www.psikiyatrikisokulu.com

https://www.facebook.com/psikiyatrikisokulu/

https://www.instagram.com/psikiyatrikisokulu/

https://twitter.com/PsikiyatrikS

 

 

Kış Okulu Düzenleme Komitesi*

Ayşe Devrim Başterzi

Burhanettin Kaya

Cem Kaptanoğlu

Ejder Akgün Yıldırım

Eriş Bilaloğlu

Halis Ulaş

Hamid Boztaş

Mehmet Yumru

Mustafa Temimhan

Neşe Direk

Osman Özdel

Selçuk Candansayar

*Alfabetik sırayla

  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • Instagram Social Icon